Уроки англійської мови

13 серпня 2019 133 Вараш Rita
Уроки англійської мови

Вивчення англійської мови у групах та індивідуально для ДОШКІЛЬНЯТ, та ШКОЛЯРІВ (1-11 класи), підготовка до ЗНО.
У групи набираємо лише школярів з одного класу (тобто в одній групі навчається лише першокласники, у другій - лише другокласники і так далі).
Групи формуються залежно від вибору програми навчання (як за шкільними підручниками, так і підручниками видавництв Pearson (Longman), Oxford University Press, Hueber або комбіновано).
Заняття проводить спеціаліст вищої категорії.
Зміст навчання у кожному класі відповідає вимогам Міністерства освіти України (тобто шкільній програмі) та Загальноєвропейським рекомендаціям мовної освіти (ми навчаємо іноземної мови за тими ж підручниками і тими ж методами, які використовуються у Європі).
На уроках ми не просто читаємо, пишемо, перекладаємо і виконуємо домашні завдання, а на кожному занятті слухаємо автентичні тексти (вчимося сприймати мову на слух), дивимося відео, спілкуємося, вчимося висловлювати свої думки іноземною мовою, писати різні письмові роботи, необхідні як у повсякденному житті (якщо ви потрапите у іншомовне середовище), так і при здачі ЗНО. Для найменших учнів – спеціальна методика, яка перетворює процес навчання у захопливу гру.
Навчаючись у нас Ваша дитина паралельно готується до ЗНО, та здачі екзаменів на отримання міжнародного сертифікату знання мови.
Ми закохані у свою справу і захопимо вивченням мови і Вашу дитину. Наші учні вільно СПІЛКУЮТЬСЯ іноземною мовою по вивчених темах.
Наші учні з нетерпінням чекають на кожне заняття, адже вивчення англійської мови з нами легко, цікаво та весело!
Початок навчання 4 ВЕРЕСНЯ!!!
Запис за телефоном 0987800866