Як додати оголошення?

17 квітня 2013 - Оля Киваева

Шановні відвідувачі сайту majdan.com.ua!

 

Наш інтернет портал пропонує Вам розмістити власні оголошення на своїх сторінках абсолютно безкоштовно!


Для цього не потрібно мати спеціальну підготовку в програмуванні чи розбиратись в новітніх ІТ-технологіях. Достатньо просто мати доступ до мережі інтернет та зо 5 хвилин вільного часу. Все ж, це набагато швидше і, що головне, вигідніше в фінансовому плані, ніж арендувати рекламне місце на сторінках друкованих видань.


Першим кроком на шляху до створення власного оголошення стане для Вас реєстрація на сайті газети "Міський майдан". За допомогою спеціальної форми для реєстрації сайт сам буде надавати підказки по правильному проведенню даної процедури. 


Створивши тут власний аккаунт, Ви стаєте уповноваженим користувачем сайту із великою кількістю додаткових можливостей, серед яких і розміщення оголошень. В цьому Вам допоможе меню адмін-бару, полоска якого з`являється у верхній частині екрану монітора Вашого ПК. Натиснувши по категорії меню “Додавання” Ви побачите контекстове меню, з якого можна буде обрати необхідний Вам пункт, в нашому випадку “Дошка оголошень”.


Серед варіантів “куплю”, “продам” та iн. потрібно буде обрати тип Вашого майбутнього оголошення. Після цього у відповідному полі написати його тему та власне текстовий зміст, який потрібно вводити у полі, що розташоване нижче і є найбільшим у даному редакторі. Зовнішній вигляд редактора знайомий користувачам найпопулярніших офісних програм сучасності, тому робота з ним не стане новинкою.


За допомогою функції “скріншот”, скориставшись клавішею “обзор”, можна добавити у своє оголошення фото. Проте не слід забувати про обмеження на розмір файлу зображення — не більше 2 Мб.


Після введення власне тексту повідомлення, залишиться розмістити свої контактні дані, а саме П.І.Б., електронну адресу, контактний телефон та таке інше, а також крайню дату розміщення даного оголошення.

 

От і все, після цього залишиться лише натиснути клавішу “Додати” і чекати на нестримний потік людей, які неодмінно відгукнуться на Ваш запит!

 

Схожі статті:

2013№49 від 31 грудня 2013 року

Новини газетиДодайте оголошення безкоштовно!

Новини газетиВаша реклама на сторінках сайту

--Кореневий розділ--Архів номерів газети “Міський Майдан”

2013№48 від 24 грудня 2013 року