Новини газети

Новини газети "Міський майдан" 

Поповнюємо мобільний телефон за цікаві новини

Як ви гадаєте, чи доречно вам витрачати щомісяця біля сотні гривень на поповнення мобільного рахунку? Чи можливо ви витрачаєте більше? 

Суми можуть бути різні, але актуальність їх витрачання не завжди доцільна. Адже дзвінки бувають важливі і не зовсім. Проте на рахунку потрібно, незалежно від цього, постійно мати певну суму коштів. Як бути в такому випадку?

Додайте оголошення безкоштовно!

Якщо ви маєте оголошення некомерційної спрямованості, і вам потрібно розмістити його для широкого загалу міста Кузнецовськ та околиць, кращу пропозицю, ніж пропонує портал тутешньої газети “Міський майдан” знайти важко!
В наш час високої комерціалізації будь-яких питань, що пов'язані з розміщенням оголошень та різноманітної інформації схожого виду, важко відшукати більш вигідні пропозиції.  

Ваша реклама на сторінках сайту

Рекламуючи будь-який вид діяльності, чи послуги, люди перш за все орієнтуються на певний, чітко визначений сегмент користувачів та клієнтів.

Так і з рощміщенням реклами на сайті. Якщо вона розраховааа на визначений сегмент — жителів міста Кузнецовськ, то кращої можливості по оптимальному співвідношенні ціна-якість, ніж розміщення власної корисної інформації на сайті міської газети “Міський майдан” не знайти.