Додайте оголошення безкоштовно!

17 квітня 2013 - Оля Киваева
article39.jpg

Якщо ви маєте оголошення некомерційної спрямованості, і вам потрібно розмістити його для широкого загалу міста Кузнецовськ та околиць, кращу пропозицю, ніж пропонує портал тутешньої газети “Міський майдан” знайти важко!

В наш час високої комерціалізації будь-яких питань, що пов'язані з розміщенням оголошень та різноманітної інформації схожого виду, важко відшукати більш вигідні пропозиції.

“Безкоштоний сир — лише в мишеловці”, мабуть доводилось чути вам відому приказку. Але дане твердження не стосується порталу міської газети міста Кузнецовськ, що абсолютно безкоштовно пропонує жителям розмістити власні оголошення на своїх інтернет сторінках.

Зацікавленість сайту у данному сервісі можна пояснити виключно бажанням допомогти користувачам знайти для себе саме те, що потрібно і не затрачати на пошук потрібної їм інформації більше часу, ніж довелось би затратити у випадку відсутності данного сайту. Оголошення — найпевніший доказ того, що вам потрібні партнери у здійсненні певної операції. Чи це аренда житла, чи продаж будь-яких інших речей — в усіх подібних операціях може допомогти розміщення чіткого та красиво сформованого оголошеня на сторінках порталу міської газети Кузнецовська “Міський майдан”

Схожі статті:

--Кореневий розділ--Як додати оголошення?

--Кореневий розділ--Архів номерів газети “Міський Майдан”

2013№49 від 31 грудня 2013 року

Новини газетиВаша реклама на сторінках сайту

2013№48 від 24 грудня 2013 року

Рейтинг: 0 Голосов: 0 3196 переглядів
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар