Поповнюємо мобільний телефон за цікаві новини

17 квітня 2013 - Оля Киваева
article37.jpg

Як ви гадаєте, чи доречно вам витрачати щомісяця біля сотні гривень на поповнення мобільного рахунку? Чи можливо ви витрачаєте більше? 

 

Суми можуть бути різні, але актуальність їх витрачання не завжди доцільна. Адже дзвінки бувають важливі і не зовсім. Проте на рахунку потрібно, незалежно від цього, постійно мати певну суму коштів. Як бути в такому випадку? Газета безкоштовних оголошень міста Кузнецовськ пропонує вам унікальну можливість поповнювати мобільний рахунок не з власних коштів, а за допомогою цікавого проведення часу і співпраці з сайтом міської газети.Достатньо лише відмічати для себе цікаві новини міста і надавати їх нам для розміщення на сайті!Візьміть участь у наповненні порталу цікавими новинами і долучіться до дописувачів новин, отримуючи винагороду за це у вигляді поповнення власного мобільного рахунку! Дійсно, дана пропозиція сприятиме не тільки суттєвому зростанню вашого матеріального становища, хоча б в сегменті розмов по мобільному телефону, а й розширенню кругозору та особистих обріїв в плані перебування в курсі останніх подій та заходів міста Кузнецовськ.
 

Якщо ви є жителем самого міста, то вивчати його останні новини стане вдвічі цікавіше. Будьте на постійному звязку з адміністратором сайту і дізнавайтесь про останні події першими!

 

 

Розцінки:

— новина обсягом до 2000 символів без пробілів — 10 грн

— новина обсягом до 5000 символів без пробілів — 20 грн

— за кожні 5 авторських фото, що ілюструють зміст статей сума винагороди збільшується на 5 грн, але в загальній сумі не більше, ніж на 10 грн

 

 

 За подробицями звертатися особисто до адміну сайту

 

 

 

Схожі статті:

Новини газетиВаша реклама на сторінках сайту

НовиниНа Рівненській АЕС було проведено антитерористичне навчання

Новини газетиДодайте оголошення безкоштовно!

--Кореневий розділ--Як додати оголошення?

НовиниЗакінчився конкурс «РАЕС – добробут – Батьківщина»

Рейтинг: 0 Голосов: 0 5645 переглядів
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар