Закінчився конкурс «РАЕС – добробут – Батьківщина»

25 квітня 2013 - Оля Киваева
 

Софья Афанасьева

В інформаційному центрі Рівненської атомної електростанції 23 квітня 2013 було нагороджено дванадцятеро школярів Кузнецовська за найкращі малюнки на тему «РАЕС-добробут-Батьківщина». У молодшій віковій групі переможницею стала шестикласниця гімназії Софія Афанасьєва (на фото), а в старшій дев’ятикласниця ЗОШ №3 Ольга Абрамович.
 
Варто відзначити, що такі конкурси проводяться в вищезгаданому інфоцентрі вже більш ніж десять років, а згідно правил конкурсу приймати участь в ньому можуть кузнецовські школярі віком від десяти до сімнадцяти років. Хоча, зрештою, цьогоріч, як і раніше, учасниками «РАЕС-добробут-Батьківщина» учнів шкіл стали хлопці та дівчата з Будинку дитячо-юнацької творчості, гімназії, гуртків Палацу культури РАЕС та реабілітаційного центру.
 
Журі конкурсу відзначили достатньо велику цьогорічну кількість цікавих робіт з новими сюжетами та колористикою. Впливали на оцінювання суддів в першу чергу вік учасників, їхня художня майстерність, оригінальність малюнку та його тема. Вибирати переможців представникам журі довелося з 140 робіт. Що цікаво, окрім вищезгаданих дванадцятьох призерів конкурсу грошову заохочувальну винагороду отримали ще 60 його учасників.
 
У травні підлітки та діти, котрі посіли перші два місця, будуть представляти своє місто і Рівненську АЕС вже на всеукраїнському змаганні «АЕС – добробут – Батьківщина». Проводить це змагання, до речі, ДП НАЕК «Енергоатом».

Схожі статті:

НовиниУ Кузнецовську розпочався міжнародний турнір з боксу

НовиниВсеукраїнська акція «За чисте довкілля» в Кузнецовську

НовиниНа Рівненській АЕС було проведено антитерористичне навчання

НовиниРівненська АЕС досліджує воду в річці Стир

НовиниВ РАЕС цього місяця святкуватимуть два ювілеї

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар